Targi-Książki-to-MY!​​

Targi Książki to My!

Targi nie odbędą się, ale przecież Targi Książki to MY! Pod tym hasłem przygotowaliśmy dla Was akcje online, które - mamy nadzieję - chociaż trochę zrekompensują nieobecność w tym roku w EXPO Kraków. Co Was czeka w tygodniu targowym (19-25 października)?


- rabaty od wydawnictw i dystrybutorów

- zniżki od krakowskich księgarni

- spotkania branżowe w dniu 23 października br. WIĘCEJ>

- spotkania online z autorami w dniach 24-25 października br. WIĘCEJ>

- wirtualna ścianka ilustratorów WIĘCEJ>


Spędźcie z Nami tydzień targowy!Oferta-wydawnictw-targi-ksiazki-w-krakowieWielu pogodziło się już z myślą, że całorocznie zbierane fundusze poczekają na kolejny rok. My jednak postanowiliśmy oddać chociaż namiastkę tej atmosfery i wraz z Wydawnictwami stworzyliśmy wyjątkowy Katalog Zniżek. Rabaty obowiązują w tygodniu pomiędzy 19 a 25 października 2020 roku na hasło targiksiazki2020Znizki-i-rabaty


Oferta-wydawnictw-targi-ksiazki-w-krakowieW akcji zniżkowej biorą udział również krakowskie księgarnie, które zaangażowały się zarówno online jak i stacjonarnie W księgarniach znajdzie również nasze tegoroczne zakładki!
nagłówek

Sprawdź co przygotowały dla Ciebie księgarnie i antykwariaty

element
American-Bookstore-Targi-ksiazki-w-krakowie-online
Zniżka (stacjonarnie): 15% na nieprzecenione książki

WWW: American Bookstore

Adres: ul. Sławkowska 24a w Krakowie
element
Antykwariat-Abecadło-oferta
O antykwariacie: Antykwariat Abecadło znajduje się w miejscu dawnej apteki Pod Aniołem Stróżem przy ul. Kościuszki 18, w pobliżu Skweru Lajkonika Zwierzynieckiego i przystanku Jubilat.
Jego unikatowe wnętrze tworzy zabytkowe umeblowanie apteczne z 1899 roku, które udało nam się uratować i przywrócić do życia - choć w nieco innej formie. Dziś leki oraz inne preparaty apteczne wyparła wielotysięczna oferta różnorodnych książek, bajek, komiksów, czasopism, grafik, plakatów, pocztówek, fotografii, map, druków i dokumentów, a nawet płyt winylowych, CD i kaset video.
Zapraszamy po mądre i interesujące książki z różnych epok, ale także po lekkie i przyjemne lektury. Oferujemy Państwu również pyszną kawę i herbatę, którą można delektować się w zabytkowym wnętrzu, a także w ogrodzie - w cieniu pięknego pomnika przyrody, niezwykłego i dostojnego klonu.
A przy zakupach powyżej 100 złotych - kawa lub herbata gratis!
Antykwariat Abecadło to nie tylko miejsce kupna i sprzedaży używanych książek oraz minikawiarnia, ale także miejsce spotkań literackich, kulturalnych i społecznych, do których tworzenia zapraszamy wszystkich Państwa!


Zniżka (stacjonarnie i online):
20% na hasło targi książki 2020

WWW:
Antykwariat Abecadło

Adres: 
ul. Kościuszki 18 w Krakowie
element
Księgarnia-Bonobo-oferta

O księgarni: Nasza księgarnia to przestrzeń szczelnie wypełniona subiektywnym zestawem przewodników i reportaży oraz wszelkiego rodzaju literaturą podróżniczą, która stanowić może literacką inspirację i zachętę do podróży po Krakowie, Małopolsce, Polsce i wreszcie całym świecie.
Posiadamy na półkach szeroki wybór książek wydawnictw takich jak Bezdroża, Helion, Pascal, Czarne, Książkowe Klimaty, Sorus, Libra.pl, Paśny Buriat, Wiatr od Morza oraz wyjątkowe pozycje podróżników-self publisherów. A jak powszechnie wiadomo, książki najprzyjemniej czyta się z kubkiem herbaty albo filiżanką kawy w dłoni, można też z kieliszkiem wina – w Bonobo to proste, bo z wybraną książką możesz się zaszyć w naszej kawiarni, łącząc dwie drobne przyjemności…


Zniżka (stacjonarnie i online): 10% na hasło targiksiążki2020

WWW: nie mamy sklepu  internetowego, w sprawie zakupu książek prosimy o kontakt przez fb TUTAJ; natomiast album z książkami znajduje się: TUTAJ 

Adres: Mały Rynek 4 w Krakowie

element
Bratni-Zew-targi-ksizki-w-krakowie-online
O księgarni: Wydawnictwu Franciszkanów “Bratni Zew” przyświeca franciszkańska idea piękna, prostoty, radości i entuzjazmu w życiu. Znajdziesz u nas nie tylko publikacje dotyczące św. Franciszka, ale także znakomite komentarze biblijne, poradniki promujące prosty styl życia, szczęśliwe relacje, odpowiedzialne rodzicielstwo.
Nasza marka Fernando to dewocjonalia, koszulki z egzorcyzmem św. Antoniego oraz torby, plecaki, notesy z motywami polichromii Stanisława Wyspiańskiego i Tadeusza Popiela z Bazyliki św. Franciszka w Krakowie.


Zniżka (stacjonarnie i online): 8% (na książki i dewocjonalia) na hasło targiksiazki2020

WWW: Bratni Zew

Adres: ul. Franciszkańska 4 w Krakowie
element
Zniżka (online): 10% na hasło targiksiazki2020

WWW: C
afe Nowa Księgarnia

Adres: os. Zgody 7 w Krakowie
element
Cricoteka-Targi-ksiazki-w-krakowie-online
O księgarni: Księgarnia Cricoteki oferuje wyselekcjonowane książki dotyczące teatru, performansu, malarstwa, fotografii, architektury i dizajnu.  Naszą ofertę stanowi przede wszystkim jedyną w swoim rodzaju kolekcja publikacji poświęconych twórczości Tadeusza Kantora i działalności Teatru Cricot 2, której niezwykłą cześć stanowią archiwalia, czyli oryginale programy oraz plakaty ze spektakli.

Zniżka (stacjonarnie i online): 15%

WWW: Cricoteka

Adres: ul. Nadwiślańska 2-4 w Krakowie
element
O księgarni: Książkoteka to księgarnia specjalizująca się w literaturze dla dzieci i młodzieży. W sprzedaży oferujemy także poradniki dla rodziców, puzzle oraz gry. W Ksiażkotece wierzymy, że nie istnieją dzieci, które nie lubią czytać, a jedynie źle dobrane lektury.

Zniżka (stacjonarnie): 15% rabatu na książki wydawnictw: Zakamarki, Dwie Siostry, Nasza Księgarnia i Wilga oraz 10% rabatu na pozostałe pozycje z oferty, a także do 25% rabatu na książki z półek/oznaczone "TARGIKSIĄŻKI2020"

WWW: Książkoteka

Adres: ul. Rajska 3/LU1 w Krakowie
element
Ksiaznica-Polska-Targi-ksiazki-w-krakowie-online
O księgarni: Księgarnia Książnicy Polskiej w Krakowie działa w północno-wschodniej części miasta (CH Serenada, poziom II). Wszyscy, którzy myślą, że w tzw. galerii handlowej dostępna literatura kończy się na metkach plecaków szkolnych i tęczowych koziorożców, względnie: trzydziestu zmieniających się co tydzień tytułach, po wejściu do tej księgarni doznają poznawczego szoku.
Jak tam jest? Zdrowo. „Mamy zdrowe podejście do zawodu księgarza” – przekonują prowadzący księgarnię. Poszukiwany „topowy pewniak”? A może inspiracja, wskazówka? A może porada, czego i dlaczego nie kupować? Anna Czarkowska, Patryk Czarkowski i Katarzyna Gaweł (trio odpowiedzialne za to miejsce) postarają się, żeby goście byli nie tylko zadowoleni, lecz także zafrapowani. Na tle większości księgarń wyróżnia „Książnicę” w Serenadzie sposób pokazania spektrum wartościowych wydawnictw i autorów, obecnych w ofercie – nieoczywiste a wchodzące w dialog sąsiedztwa prezentowanych tytułów. Dewiza księgarni brzmi „Jesteś tym, co przeczytasz”.


Zniżka (stacjonarnie): 26% na hasło targiksiazki2020

WWW: Książnica

Adres: al. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41 (CH Serenada) w Krakowie
element
Księgarnia-Logos-Targi-Książki-to-MY
O księgarni: Księgarnia LOGOS działa od ponad 25 lat przy Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. W ofercie mamy wszystkie publikacje naszego Wydawnictwa Naukowego jak i innych wydawnictw akademickich i naukowych. Zakres tematyczny to: teologia, filozofia, historia, nauki społeczne (dziennikarstwo, pedagogika, psychologia, nauki o rodzinie, bioetyka), oraz podręczniki do języków klasycznych (łacina, greka, hebrajski).

Zniżka: 
15% na publikacje naszego wydawnictwa UPJPII i 10% na publikacje obce

WWW: Księgarnia LOGOS

Adres: ul. Bracka 17 w Krakowie
element
MOCAK-Bookstore-Targi-Ksiazki-online

O księgarni: MOCAK Bookstore to księgarnia artystyczna działająca przy Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK. W starannie zaprojektowanej przestrzeni można znaleźć najciekawsze, uważnie wyselekcjonowane publikacje z zakresu krytyki, historii sztuki, fotografii, designu, mody, filmu, muzyki, teatru, architektury, filozofii, estetyki oraz nowych mediów. Ponadto ofertę książkową (liczącą ponad 3 tysiące tytułów!) wzbogacają komiksy, powieści graficzne oraz literatura dziecięca.


Zniżka (stacjonarnie): 20% na hasło TARGIKSIAZKI2020 


WWW: Księgarnia MOCAK Bookstore

Adres: ul. Lipowa 4 w Krakowie
element
Ksiegarnia-Muza-II-Targi-ksiazki-w-krakowie-online
O księgarni: W księgarni Muza II, przy Królewskiej 47, zaskoczy Cię sympatyczna i fachowa obsługa z pasją do książek. Zespół zawodowych księgarzy z doświadczeniem chętnie doradzi Ci, jaką książkę wybrać - dla siebie na chwilę relaksu lub na prezent.
Posiadamy szeroką ofertę nowości, bestsellerów, książeczek dla dzieci i tych szlifujących różnorakie umiejętności - od językowych po renowację mebli! Koniecznie sprawdź też nasze gadżety - kalendarze, kartki okolicznościowe, magnesy i nie tylko.
Muza II to księgarnia z duszą, którą doceni każdy miłośnik kameralnych lokali blisko krakowskiego centrum.


Zniżka (stacjonarnie): 15% na hasło targiksiazki2020

WWW: Księgarnia Muza II

Adres: ul. Królewska 47 w Krakowie
element
Skrzat-Targi-ksiazki-w-krakowie-online
O księgarni: Zapraszamy do księgarni firmowych Skrzat. Nasze półki uginają się od książek z najróżniejszych kategorii. A w dniach 19.-25.10.2020 na hasło: targiksiążki2020 oferujemy specjalne rabaty

Zniżka (stacjonarnie i online): 45% na książki Wydawnictwa Skrzat (w księgarniach stacjonarnych w Krakowie), 15% na książki innych wydawców (w księgarniach stacjonarnych w Krakowie), 10% na wszystkie książki na stronie www.fajnyzakup.pl na hasło targiksiążki2020;
*promocje nie łączą się


WWW: Fajny Zakup

Adres: ul. Na Kozłówce 8, ul. Prądnicka 77 i os. Niepodległości 3 w Krakowie
element
Ksiegarnia-PWM-Targi-Ksiazki-w-Krakowie-online

O księgarni: Zapraszamy melomanów, muzyków, uczniów i studentów szkół muzycznych oraz dzieci na spotkanie z muzyką w naszej księgarni ….
W naszej ofercie znajdą Państwo nuty z muzyką klasyczną i rozrywkową, szkoły gry na instrumentach, podręczniki dla uczniów i studentów szkół muzycznych, książki naukowe i popularnonaukowe o tematyce muzycznej, bajki dla dzieci. Zapraszamy także po upominki i gadżety muzyczne: parasole i torby z nadrukiem nutowym, artykuły piśmiennicze, materiały papiernicze i przybory szkolne ozdobione motywami muzycznymi


Zniżka (stacjonarnie i online): 30% i 50%

WWW: Księgarnia PWM

Adres:
al. Krasińskiego 11a w Krakowie
element
Ksiegarnia-pwn-pwzl-mtkwk-online
Zniżka (stacjonarnie): 30% na WN PWN oraz 25% na PZWL

WWW: Księgarnie Naukowe

Adres: Rabat obowiązuje we wszystkich księgarniach stacjonarnych PWN
element
Fundacja-Razem-Pamoja-Targi-Ksiazki-w-Krakowie-online

O księgarni: Remedy Culture Club - krakowska przestrzeń Fundacji Razem Pamoja - to intelektualny salon, miejsce inicjatyw artystycznych, edukacyjnych i społecznych, galeria sztuki współczesnej oraz artystyczny sklepik i księgarnia. W Remedy Culture Club można skorzystać z bogatej biblioteczki, napić się ciepłego napoju, posłuchać muzyki współczesnych młodych artystów oraz obejrzeć wystawę sztuki.

Fundacja Razem Pamoja zrzesza artystów, społeczników i filozofów, przede wszystkim z Polski, Kenii i Indonezji. Od 2010 roku sztuka wykorzystywana jest w międzykulturowym dialogu prowokowanym przez Pamoję jako narzędzie pozwalające ominąć istniejące bariery językowe, a różne środki artystycznego wyrazu umożliwiają wymianę idei, wartości kulturowych i różnych spojrzeń na świat. Przy Fundacji działa wydawnictwo Pamoja Press, którego publikacje dostępne są w sprzedaży zarówno stacjonarnie jak i w sklepie internetowym.


Zniżka (stacjonarnie): 10%

WWW: Fundacja Razem Pamoja

Adres:
ul. Józefińska 9 w Krakowie