Choć tegoroczna edycja była mniejsza, pokazała, że Polacy czytają i nie zmieni tego nawet pandemia. Stacjonarnie odwiedziło nas aż 25 000 osób! Wychodząc na przeciw wszystkim Czytelnikom, ale także Wydawcom, którzy chcieli, a nie mogli być z nami, wprowadziliśmy wiele innowacji, które umożliwiły udział w Targach w trybie stacjonarnym, online oraz hybrydowym.
 
Po raz pierwszy Wystawcy i Zwiedzający uczestniczyli w Targach w trybie stacjonarnym i online. Wirtualna Platforma, będąca odpowiednikiem Targów Stacjonarnych, transmitowała na żywo większość wydarzeń targowych, co dawało widzom wybór w jakich wydarzeniach chcą w danym momencie uczestniczyć. Możliwa była także interakcja z Internautami w czasie rzeczywistym. Także po raz pierwszy zaproponowaliśmy Państwu profesjonalne szkolenia dla Wystawców stacjonarnie i online oraz Telewizję Targową prowadzoną przez czołowych dziennikarzy książkowych: Małgorzatę Bugaj, Agatę Passent, Adama Szaję i Łukasza Wojtusika.


                      Studio Telewizji Targowej                                             Szkolenie dla wydawców                                           Platforma streamingowa


Dostosowanie wydarzenia do aktualnych potrzeb, a także możliwości, jakie przyniosła pandemia, zaowocowały wynikami liczbowymi, którymi chcemy się z Państwem podzielić. 

TARGI W LICZBACH

282 wystawców
25000 zwiedzających
302 akredytowanych dziennikarzy i blogerów
212 spotkań na stoiskach
113 godzin programu towarzyszącego
1134 informacji w mediach
9541 liczba odsłon transmisji w wydarzeniach na Facebooku
13000 internautów oglądających Telewizję Targową
65300 śledzących wydarzenia na Wirtualnej Platformie Targów

Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółowym raportem medialnym:

Przeczytaj raport >>>
24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie
24.Międzynarodowe Targi Książki w Krak