Ruszają-zgłoszenia-na-Targi-Książki

Jak co roku, Wystawcy poprzedniej, 23. edycji mają pierwszeństwo do objęcia tej samej powierzchni w tej samej lokalizacji w tym roku. Jeżeli nie chcą Państwo dokonywać żadnych zmian w tym zakresie prosimy o wypełnienie odpowiednich elementów zgłoszenia.
W przypadku chęci zmiany stoiska, prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z Zespołem Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Jak wysłać zgłoszenie?


KROK 1:

Jeżeli byli Państwo Wystawcami na 23. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie (2019 rok), to prosimy o zalogowanie się ustalonymi już danymi (login i hasło). 

Logowanie do panelu klienta TUTAJ. Jeżeli nie pamiętają Państwo hasła, prosimy o skorzystanie z opcji "przypomnij hasło".

Jeżeli nie mieli Państwo jeszcze okazji korzystać z Panelu Klienta, to prosimy najpierw zarejestrować się i założyć konto, na którym będą dostępne wszystkie usługi. 


KROK 2:

Po założeniu konta następuje jego weryfikacja przez Organizatora.


KROK 3:

Po zaakceptowaniu konta przez Organizatora, odblokowana zostaje opcja złożenia zamówienia na powierzchnię wystawienniczą. Prosimy o wybranie metrażu i zaznaczenie typu stoiska.
Prosimy pamiętać o kliknięciu przycisku "wyślij zgłoszenie".


KROK 4:

Weryfikacja zamówienia Wystawcy (powierzchni i lokalizacji) przez Organizatora.


KROK 5:

Po zaakceptowaniu powierzchni przez Organizatora, odblokowane zostają pozostałe opcje zamówień takie jak:
  • wyposażenie dodatkowe,
  • możliwość ułożenia elementów na planie stoiska,
  • media,
  • podwieszenia,
  • świadczenia reklamowe,
  • wpis do katalogu.


KROK 6:

Podsumowanie i przesłanie formularza (punkt nr 15 w panelu klienta). Prosimy pamiętać o kliknięciu przycisku "wyślij zgłoszenie".

 

Uwaga!  

Mogą Państwo również domawiać i zmieniać dodatkowe elementy wyposażenia do 28.08.2020.

Jeżeli chcieliby Państwo cofnąć zamówienie dodatkowe (np. zrezygnować z dwóch półek czy odwołać zamówienie Internetu etc.) prosimy o kontakt z Organizatorem.


Zmiany zamówienia wyposażenia możliwe są najpóźniej do 28.08.2020. Zamówienia składane przez Wystawcę po 28.08.2020 będą realizowane w miarę możliwości oraz będą droższe o 50%.