Konkurs-Odeseja-literacko-kosmiczna

Aby umilić czas oczekiwania i wprowadzić Was w świat tegorocznej edycji, przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Odyseja literacko kosmiczna to projekt, który zawiera 24 pytania na każdy z 24 tygodni pozostałych do 24.MTKwK®. W każdy wtorek od 27.04 – 5.10.2021 r. na profilu Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie® będą pojawiać się intrygujące literacko zagadnienia, a wraz z nimi – pytania. Odpowiedzi poprowadzą nie tylko do nagród (książkowych, oczywiście), lecz także do innych wymiarów – literatury, Targów, a nawet nas samych.

Będzie to podróż niefizyczna, choć nie zabraknie w niej dynamicznych zwrotów akcji. Kroki będziemy stawiać w przestrzeni naszej wyobraźni, bez ograniczeń prędkości i znaków granicznych. Spakujcie w walizkę odwagę i kreatywność – kierunek wskażą Wam Wasze umysły!

Książkowe trofea do zdobycia to m.in. dzieła Stanisława Lema wydane przez Wydawnictwo Literackie. Sprawdźcie, tutaj jakie tytuły mogą do Was trafić, a potem zapoznajcie się z regulaminem Konkursu, który znajdziecie poniżej:

REGULAMIN