Spotkania

Dzisiaj czeka nas gorąca premiera książki Romy Ligockiej, pod tytułem ,,Jeden dobry dzień’’, a także spotkania z współczesnymi poetami, między innymi z: Ewą Lipską, Adamem Zagajewskim lub Filipem Zawadą.
Natomiast dla fanów reportaży przygotowaliśmy spotkania z Cezarym Łazarewiczem, Mariuszem Szczygieł, a także Katarzyną Kolendą-Zaleską.

Dla nowoczesnych mam przygotowaliśmy spotkanie z Anią i Olą, założycielkami kanału na YouTubie - Mama Lama, który obserwuje już kilkadziesiąt tysięcy osób. W listopadzie ukaże się ich pierwsza książka pt. „Mama lama, czyli macierzyństwo i inne przypadłości życiowe”.

Natomiast na tematy dorosłe, czyli między innymi: o życiu, chorobie, polityce i polskim społeczeństwie porozmawiają Jerzy Stuhr i ks. Andrzej Luter. Po spotkaniu autorzy będą podpisywać książkę ,,Myśmy się uodpornili. Rozmowy o dojrzałości".


Dla najmłodszych

Najmłodszych czekają warsztaty ,,Pies poetą? Hau!’’ z autorką serii PSIEROCINIEC – Agatą Widzowską. Dodatkowo będzie można wziąć udział w ogólnopolskiej akcji społecznej „Serce Kapsuły Czasu”, która ma charakter konkursu literacko-plastycznego. Tematem konkursu jest: „Podróż wyobraźnią w przyszłość! Twoja miejscowość, nasz świat za sto lat? Opowiedz o tym!”. Zebrane prace literackie i plastyczne zostaną zamknięte na najbliższe 100 lat w mobilnej Kapsule Czasu.

Kochacie teatr?

Teatr Słowackiego przygotował dla Was interesujące warsztaty i spotkania, które odbędą się w Hali Dunajec.B ędziecie mogli przyjrzeć się pracy Łukasza Pipczyńskiego, rzeźbiarza i modelatora, posłuchać opowieści o jego zawodzie, a także… samemu spróbować swoich sił w rzeźbiarstwie i modelatorstwie!
Odbędzie się także spotkanie "Wyspiański. Co mnie obchodzi wasz naród?", w którym udział wezmą Jacek Wakar, Bartosz Szydłowski i Piotr Augustyniak.
Szczegóły TUTAJ.


To ostatni dzień, by poczuć niepowtarzalną atmosferę Targów Książki w Krakowie. Zapraszamy!