Tymczasem zapraszamy Was do udziału w konkursie 21 literackich piątków, który analogicznie do konkursów z ubiegłych lat będzie opierał się na liczbie porządkowej stojącej przed nazwą naszej imprezy. W każdy piątek na naszym facebookowym profilu zamieszczać będziemy  jedno konkursowe zadanie. Liczbę zadań i, co za tym idzie, czas trwania konkursu wyznacza wspomniane wcześniej 21.  


W każdy z piątkowych poranków, które dzielą nas od tegorocznej (21!) edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie pilnie śledźcie nasz fanpage na FB i wyczekujcie na konkursowe zadanie. Spodziewajcie się z pytań z zakresu szeroko pojętej kultury, gier, literatury czy kina. W puli zadań konkursowych nie zabraknie też zagadek dotyczących tegorocznego Gościa Honorowego czyli Francji. Mamy nadzieję, że konkursowe pytania zaskoczą i Was, i nas. 

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że na adres konkurs@targi.krakow.pl wyślecie odpowiedź na zamieszczone co piątek pytanie.  Z racji, iż 21. piątek wypada w tygodniu rozpoczęcia 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, dwudzieste pierwsze pytanie konkursowe pojawi się razem z pytaniem dwudziestym w dniu 13.10.2017 r.

Kto wygrywa? W 1. piątek wygrywa 21. osoba, która nadeśle odpowiedź, w 2. piątek - 20. osoba, w 3. piątek - 19. itd. 

Co rozdajemy? Zaproszenia uprawniające do bezpłatnego wstępu na 21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które do zwycięzców zostaną pocztą oraz książki i gadżety, których odbiór będzie mozliwy w recepcji targowej podczas trwania imprezy. 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursowym.